Najlepsze pożyczki bankowe w moim raporcie listopadowym:

1. T-Mobile Usługi Bankowe – Pożyczka

Do 5 tys. zł niewymagająca zaświadczenia o dochodach, tania i szybka pożyczka. Możemy uzyskać ją przez internet, a pieniądze zostaną przelane na dowolne konto. Przysługuje nam także wypłata w gotówce. Z oferty mogą skorzystać nie tylko klienci firmy. Minus za brak możliwości odroczenia spłaty.

2. Getin Bank – Pożyczka na wyciąg z konta

Wartość maksymalna pożyczki netto jest bardzo wysoka. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel, a wszystkie formalności odbywają się z minimalnym udokumentowaniem. Możemy negocjować atrakcyjniejsze warunki. Wada to drogie ubezpieczenie i wysokie oprocentowanie.

3. Deutsche Bank – Pożyczka gotówkowa

Przy dużych dochodach jest to jedna z najlepszych okazji. Atrakcyjny limit zadłużenia i dobre warunki spłaty. Pożyczka wymaga jednak uregulowania dość wysokiej opłaty przygotowawczej. Polecam ofertę zwłaszcza osobom zatrudnionym na etacie.

4. Credit Agricole – Pożyczka Gotówkowa

Mamy do wyboru dowolny termin spłaty rat. Klienci wewnętrzni banku mogą skorzystać z wielu innych korzyści. Zaletą oferty jest nieduże oprocentowanie i stała prowizja. Przysługuje nam prawo do skorzystania z ubezpieczenia. Wada to wymóg zgody współmałżonka przy pożyczce większej niż 15 tys. zł.

5. mBank – Pożyczka gotówkowa

Sprawna i szybka pożyczka, którą możemy uzyskać nawet w kilkanaście minut. Dobre warunki przy skorzystaniu z ubezpieczenia i dostęp do wielu funkcjonalności, m.in. harmonogramu elektronicznego. Nie możemy niestety niemal w żaden sposób negocjować opłat.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów